www.electro-blog.pl
Waluty:
tania odzież męska,tanie buty męskie,koszule męskie,t shirt męski,trampki męskie,botki męskie
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


POLITYKA PRYWATNOŚCI

100% GWARANCJA AUTENTYCZNOŚCI PIENIĘDZY WSTECZ!

Dążymy do ochrony prywatności naszych klientów i odpowiedzialnego korzystania z tych informacji. Nie sprzedajemy, nie udostępniamy ani nie wypożyczamy Twoich informacji innym osobom z jakiegokolwiek powodu. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej polityki prywatności.

W jaki sposób wykorzystywane są twoje informacje

Nasza strona korzysta z formularza zamówienia i rejestracji, dzięki czemu można poprosić o informacje, produkty i usługi, dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu, adres, itp.) Z formularza zamówienia są wykorzystywane do wysyłania zamówień i informacji o naszej firmie. Twoje dane kontaktowe są również wykorzystywane do skontaktowania się z Tobą w razie potrzeby.

Informacje finansowe

Na stronie internetowej nie zbieramy żadnych informacji finansowych (numery kart kredytowych, daty wygaśnięcia kart kredytowych, adres rozliczeniowy itp.) Wszystkie płatności kartą kredytową przetwarzane za pośrednictwem serwisu PayPal lub usługi Google Checkout - najbezpieczniejszych instytucji przetwarzających płatności w Internecie. Nie musisz mieć konta w systemie PayPal lub Google, aby dokonywać płatności kartą kredytową, a to nic nie kosztuje. Informacje finansowe gromadzone przez PayPal lub Google są wykorzystywane do wystawiania rachunków za produkty i usługi i nie są przechowywane do dalszego użytku. Od czasu do czasu możesz otrzymywać od nas informacje o nowych funkcjach, nowych usługach i specjalnych ofertach, które naszym zdaniem są dla Ciebie cenne. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania od nas wiadomości w przyszłości, napisz do nas i wpisz "usuń" w temacie.

Twoja umowa z nami

Korzystając z naszej witryny internetowej lub kupując od nas produkt, zgadzasz się na zbieranie i wykorzystywanie informacji zgodnie z niniejszą polityką prywatności. Od czasu do czasu możemy aktualizować te zasady. Będziemy publikować wszelkie zmiany w naszych zasadach na tej stronie, aby zawsze mieć świadomość, jakie informacje zbieramy i jak z nich korzystamy.

Jak przechowywane są twoje informacje

PayPal i Google używają technologii Secure Sockets Layer (SSL) w celu ochrony bezpieczeństwa informacji o karcie kredytowej w trakcie ich przesyłania. SSL jest złotym standardem w technologii szyfrowania Internetu, co jest fantazyjnym sposobem powiedzenia, że ​​jest to wysoce wyrafinowana metoda szyfrowania danych podczas podróży z komputera do bezpiecznych serwerów.

Ograniczenie odpowiedzialności -

POSTĘPUJĄC NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ ZGADZAJĄ SIĘ, ŻE

NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ŻADNE BEZPOŚREDNIE, POŚREDNIE LUB WTÓRNE STRATY WYNIKAJĄCE Z UŻYWANIA INFORMACJI, PRODUKTÓW LUB MATERIAŁÓW ZAWARTYCH NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ LUB W STANACH INTERNETOWYCH ZWIĄZANYCH Z NINIEJSZĄ STRONĄ.

Chociaż bardzo się staraliśmy, aby zapewnić dokładność informacji o towarach w naszym sklepie, nie ponosimy odpowiedzialności za błędy drukarskie lub techniczne niedokładności w przypadku, gdy towar jest podany w nieprawidłowej cenie z powodu błędu literowego lub z innych przyczyn, zastrzega sobie prawo odmówić lub anulować zamówienie.

Zgoda:

Uzyskując dostęp do strony internetowej, przeglądając ją i / lub korzystając z niej, użytkownik potwierdza, że ​​przeczytał, zrozumiał i zgadza się na przestrzeganie niniejszych warunków, w tym naszych zasad dotyczących zwrotów i wymiany oraz zgadza się przestrzegać wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji. Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, nie korzystaj z naszej strony internetowej.

Powrót