www.electro-blog.pl
Waluty:
tania odzież męska,tanie buty męskie,koszule męskie,t shirt męski,trampki męskie,botki męskie
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


Zwraca

Wszystkie zamówione produkty na naszej stronie są zbliżone do słowa "to, co widzisz na naszej stronie, to to, co dostajesz". Przed skorzystaniem z łatwej zasady wymiany i zwrotu, musisz skontaktować się z nami, aby uzyskać zwrotny adres wysyłki przed odesłaniem produktów. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. Wszystkie zwrócone produkty powinny zostać wysłane na adres wysyłki, który do Ciebie wysłaliśmy.

Wszystkie zamówione przedmioty są wybranymi tutaj przedmiotami. Obiecujemy Ci odpowiedni pakiet zamówień. Ale jeśli zarejestrujesz przedmiot i nie wystąpią problemy z produktami, nie możesz wrócić do nas, chyba że zostaną zepsute.

Wszystkie przedmioty muszą zostać zwrócone do nas w oryginalnym stanie, ponieważ zostały wysłane do Ciebie. Nie przyjmujemy zwracanych produktów, które zostały wykorzystane, uszkodzone, porysowane, oznaczone, zabrudzone lub niewłaściwie użyte.

Wszystkie zwroty będą dokonywane w taki sam sposób, jak w momencie złożenia zamówienia. Po zrealizowaniu zwrotu otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Zwróć środki na konto w ciągu mniej niż 3 dni roboczych.

Powrót

1. Jeśli chcesz dokonać wymiany lub zwrotu, prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych instrukcji przed zwróceniem przedmiotu.

2. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, niezużyte, niezmienione lub nieumyte, z dołączonymi wszystkimi tagami.

3. Opłaty za wysyłkę i przeładunek są bezzwrotne, a Ty ponosisz odpowiedzialność za przesyłkę zwrotną.

4. Zdecydowanie zalecamy odesłanie przedmiotu za pomocą metody śledzenia, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione przesyłki.

Wymiana na konto

1. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być niezużyte, niezmienione i nieumyte przy wszystkich dołączonych znacznikach. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.

2. Będziesz odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej, wysyłki, wymiany, obsługi.

3. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia przy wysyłaniu przesyłek do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za utracone przesyłki. Opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi.

Powrót